top of page

O DINERU

EB diners

Stylová restaurace nejen pro motoristy

Na čerpací stanicích v česku se dá najíst, my jsme ale nechtěli jít cestou dalších bister s polotovary, ale svou cestou kvalitních restaurací. Zároveň milujeme Ameriku. Naše volba padla na pravé americké dinery se vším všudy! Stylové podniky nejen pro motoristy,

do kterých se budou lidé rádi vracet

na jídlo, mohou zde pořádat firemní

setkání nebo rodinné oslavy.

Díky ideálním místům našich rodinných čerpacích stanic EUROBIT u hlavních dopravních tahů, kolem kterých denně projede tisíce motoristů, padla volba na restaurace s dopravní tematikou – na americký diner padesátých let. „Konceptem dineru je Česká republika celkem nepolíbená, narozdíl od okolních zemí, kde je amerických dinerů mnoho. U nás jich napočítáme okolo pěti a často nejsou koncipovány u silnice, ale pouze s tímto tématem pracují.

Propagátorem dinerů i v Česku jsou filmy Quentina Tarantina, kde se odehrávaly známé scény ve filmu Pulp Fiction. Historie těchto podniků sahá do 19. století a ke stylu neodmyslitelně patří výtečné jídlo, od snídaní v ranních hodinách – na Krhově už od 7.30 – vydatné obědy až po pozdní večeře, krásné servírky v kostýmech, chrom a nerez, art deco elementy, formica na stolech, sedačky z autobusu a v neposlední řadě styl 1950 USA, kdy dinery zažívaly největší boom a tvořily součást americké kultury a historie a definovaly standard kvalitních fast-foodu pro celý svět.
Můžete si u nás dát opravdu velké americké hamburgery, steaky, grilovaná žebra, pravé sheaky, a to vše z nejkvalitnějších surovin připravené s vytříbeností našeho šéfkuchaře.

DSC_5565.jpg

GALERIE

Styl
DSC_5631
EB Double burger
Americký diner
EB Twin Texas steak
50's
Coctail
Pozorná obsluha
Burgery
Snídaně, obědy, večeře
EB Pitbull salát
Bar
Jahodový Shake
Dětem se u nás líbí
EB diners
bottom of page